Apie Įmonę

 

Aurelijos Grinkevičienės įmonė įsteigta 1997 metais Šakiuose. Pradėjusi nuo vestuvinių ir proginių makiažų, vėliau savo veiklą įmonė išplėtė į vestuvinių ir proginių drabužių nuomą. Šiuo metu salonas siūlo visą rinkinį paslaugų jūsų šventei: nuo drabužių ir aksesuarų nuomos, drabužių siuvimo ir valymo iki vestuvinio ar proginio makiažo už prieinamą kainą.

Įmonė siūlo didelį pasirinkimą vestuvinių suknelių, suknelių pamergėms ir svočioms, suknelių išleistuvėms ar vakarėliams, vyriškų kostiumų, frakų, vaikiškų rūbelių krikštynoms, pirmajai komunijai ir kitoms šventėms, aksesuarų (papuošalų, rankinių, avalynės). Jeigu norimo drabužio salone nerastumėte, mes jums jį pasiūsime pagal jūsų individualius pageidavimus.

Salone galite ne tik išsinuomoti ar pasisiūti drabužį, bet ir užsisakyti šventinį makiažą, gauti informacijos apie visus šventei reikalingus attributus: prefesionalų kirpėją, sodybą, muzikantus, fotografą, filmuotoją ir pan. Be viso to, įmonė siūlo ir cheminio drabužių valymo paslaugą.